WITAMY W GRUPIE TYGRYSKI!

Do TYGRYSKÓW uczęszczają dzieci trzy-, cztero- pięcio- i sześcioletnie.

Na wszystkie dzieci z grupy TYGRYSKI czeka cudowne, baśniowe, trochę tajemnicze TYGRYSKOWO, gdzie każdego dnia będą mogły odkrywać coś nowego, wędrować w zaczarowane miejsca, spotykać się z niezwykłymi postaciami, rozwijać swoje zainteresowania i pasje, odkrywać siebie i otaczający świat. A wszystko to w ciepłej, bezpiecznej, przyjaznej, pełnej szacunku i akceptacji atmosferze.

 

Dzieci z TYGRYSKÓW mają okazję do codziennego współdziałania z koleżankami i kolegami w różnym wieku. Stwarza to naturalną sytuację przyjmowania przez dzieci różnorodnych ról, doskonalenia umiejętności społecznych i komunikacyjnych, rozwijania empatii oraz troski i szacunku dla drugiego człowieka. Rodzinna atmosfera sprawia, że każdego dnia TYGRYSKI czują się w swoim gronie bezpiecznie i swobodnie.

 

Przez wszystkie lata edukacji dzieci przebywają w jednej sali zabaw, wyposażonej w zabawki i pomoce dydaktyczne dostosowane do potrzeb i możliwości zarówno dzieci 3, 4, 5, jak i 6-letnich. Sala jest systematycznie wzbogacana o nowe kąciki tematyczne, inspirujące pomoce do zabawy i nauki oraz ciekawe rekwizyty i urządzenia. W sali jest także antresola - kącik wypoczynkowy dla dzieci.

 

TYGRYSKI lubią uczestniczyć w różnego rodzaju spacerach i wycieczkach, czemu sprzyja bliskość morza, Parku Oliwskiego oraz ZOO. Chętnie jeżdżą do Teatru Miniatura czy Filharmonii Bałtyckiej, galerii i muzeum, gdzie rozwijają swoje zainteresowania i uczą się kulturalnych zachowań.

 

TYGRYSKI aktywnie uczestniczą w tworzeniu inspirującego TYGRYSKOWA, które prowokuje do działania, wyzwala inicjatywę, sprzyja nauce poprzez zabawę oraz jest przyjazne dzieciom w różnym wieku.

 

Zapraszamy do naszego TYGRYSKOWA, gdzie nawet w deszczowe dni świeci słońce, zimą pachną stokrotki, latem można ulepić bałwana, a radość i śmiech to nieodłączny element każdego dnia.